KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13771068
nr 1377 1068
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, figur, uppfodrad duk. Olja på duk, ej signerad, 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x37 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:26:34
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr